5 pomysłów na prezent dla Małego Podróżnika

17 grudnia 2015
Wigilia dokładnie za tydzień. Jeśli dopiero dziś zwalniasz to znaczy, że pewnie właśnie pomyślałaś/pomyślałeś o prezentach dla bliskich. Takich, które sprawią im największą radość, błysk w oku, poczucie spełnionego marzenia. Dzieciom właściwie nie trzeba niczego poza naszą obecnością. Daj swojemu dziecku siebie i swój czas. I jeśli szukasz kropki nad „i” to poniższe typy mogą okazać się pomocne. 
 
Przedstawiamy pięć sprawdzonych pomysłów na prezent dla Małego Podróżnika. A właściwie Bardzo Małego Podróżnika 🙂 Przed Zoją drugie Święta Bożego Narodzenia!

1. Tipi do pokoju dziecka

Obecnie na rynku jest wiele kreatywnych pomysłów, zarówno jeśli chodzi o wielkość, jak i o dominujące motywy oraz strukturę materiału.Naszym absolutnym typem jest prawdziwe indiańskie Tipi ozdobione przez znaną francuską artystkę Nathalie Lete.
Idealne do dziecięcych zabaw!

http://www.dadum.pl/tipi-indianski-namiot-dla-dzieci-by-nathalie-lete-vilac.html

2. Niepowtarzalna mata dla dziecka

Dzięki geometrycznym wzorom i kontrastowym kolorom od pierwszych dni rozwija zmysły Maleństwa. W każdym wieku też może
służyć jako kocyk podczas pikniku.   Polecam gorąco maty indywidualnie wykonywane przez jedną z Mam, która szyje je z materiałów wysokiej jakości, wkładając w nie całe serce. Każda jest inna, a jednak tak samo wyjątkowa! To jeden z tych pomysłów na biznes, który warto wspierać.
Asortyment, który powstaje na bieżąco możecie obejrzeć i zamówić tu:

https://www.instagram.com/lebebetribe/

 

 

3. Drewniane klocki rodem z Beskidów

Rozwijają zmysły, są delikatne w dotyku, przyciągają wzrok naturalnymi barwami, pachną lasem. Z klocków można wyczarować najwspanialsze budowle. Wolność tworzenia pobudza kreatywność, rozbudza wyobraźnię. Made in Poland.

http://www.woodenstory.pl/index.php/pl/

 

 
 

4. Książka „Zakątki”

Kartonowa etnoksiążeczka dla maluchów ciekawych świata- tak reklamuje jedną z najnowszych swoich pozycji wydawnictwo Dwie Siostry. Polecamy gorąco wszystkie ich książki. Kilka lat temu wydawnictwo wydało niezwykłą książkę „Mapy” Aleksandry i Daniela Mizielińskich.
Sami jesteśmy pod ogromnym wrażeniem książki, która zabiera każdego, kto ją dotknie w podróż dookoła świata. Za przepiękne ilustracje i mądre treści od lat „Mapy” zgarniają nagrody w Polsce i na świecie. 
 
„Zakątki” też otwierają dzieciom oczy na świat. Ukazały się kilka dni temu, więc mogą być naprawdę oryginalną niespodzianką pod choinką.
 

5. Kredki do twarzy

To jeden z niedrogich, malutkich prezentów, które wywołują wielką radość na twarzach dzieci. I to dosłownie! Kredki do twarzy błyskawicznie zmienią Twoje dziecko w tygryska, biedronkę, motyla lub myszkę. Farby do twarzy dla dzieci muszą być hipoalergiczne – nie mogą uczulać wrażliwej skóry dzieci. Kupić je można bez problemu w internecie oraz dobrych sklepach papierniczych. Cena waha się w zalezności od producenta, przybliżony koszt kredek na zdjęciu poniżej to około 15 złotych.  
 

 

Tags from the story
  • Śledź nas na Facebooku

  • Instagram

  • Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.