5 pomysłów na prezent dla Małego Podróżnika

17 grudnia 2015
Wigilia dokładnie za tydzień. Jeśli dopiero dziś zwalniasz to znaczy, że pewnie właśnie pomyślałaś/pomyślałeś o prezentach dla bliskich. Takich, które sprawią im największą radość, błysk w oku, poczucie spełnionego marzenia. Dzieciom właściwie nie trzeba niczego poza naszą obecnością. Daj swojemu dziecku siebie i swój czas. I jeśli szukasz kropki nad “i” to poniższe typy mogą okazać się pomocne. 
 
Przedstawiamy pięć sprawdzonych pomysłów na prezent dla Małego Podróżnika. A właściwie Bardzo Małego Podróżnika 🙂 Przed Zoją drugie Święta Bożego Narodzenia!

1. Tipi do pokoju dziecka

Obecnie na rynku jest wiele kreatywnych pomysłów, zarówno jeśli chodzi o wielkość, jak i o dominujące motywy oraz strukturę materiału.Naszym absolutnym typem jest prawdziwe indiańskie Tipi ozdobione przez znaną francuską artystkę Nathalie Lete.
Idealne do dziecięcych zabaw!

http://www.dadum.pl/tipi-indianski-namiot-dla-dzieci-by-nathalie-lete-vilac.html

2. Niepowtarzalna mata dla dziecka

Dzięki geometrycznym wzorom i kontrastowym kolorom od pierwszych dni rozwija zmysły Maleństwa. W każdym wieku też może
służyć jako kocyk podczas pikniku.   Polecam gorąco maty indywidualnie wykonywane przez jedną z Mam, która szyje je z materiałów wysokiej jakości, wkładając w nie całe serce. Każda jest inna, a jednak tak samo wyjątkowa! To jeden z tych pomysłów na biznes, który warto wspierać.
Asortyment, który powstaje na bieżąco możecie obejrzeć i zamówić tu:

https://www.instagram.com/lebebetribe/

 

 

3. Drewniane klocki rodem z Beskidów

Rozwijają zmysły, są delikatne w dotyku, przyciągają wzrok naturalnymi barwami, pachną lasem. Z klocków można wyczarować najwspanialsze budowle. Wolność tworzenia pobudza kreatywność, rozbudza wyobraźnię. Made in Poland.

http://www.woodenstory.pl/index.php/pl/

 

 
 

4. Książka “Zakątki”

Kartonowa etnoksiążeczka dla maluchów ciekawych świata- tak reklamuje jedną z najnowszych swoich pozycji wydawnictwo Dwie Siostry. Polecamy gorąco wszystkie ich książki. Kilka lat temu wydawnictwo wydało niezwykłą książkę “Mapy” Aleksandry i Daniela Mizielińskich.
Sami jesteśmy pod ogromnym wrażeniem książki, która zabiera każdego, kto ją dotknie w podróż dookoła świata. Za przepiękne ilustracje i mądre treści od lat “Mapy” zgarniają nagrody w Polsce i na świecie. 
 
“Zakątki” też otwierają dzieciom oczy na świat. Ukazały się kilka dni temu, więc mogą być naprawdę oryginalną niespodzianką pod choinką.
 

5. Kredki do twarzy

To jeden z niedrogich, malutkich prezentów, które wywołują wielką radość na twarzach dzieci. I to dosłownie! Kredki do twarzy błyskawicznie zmienią Twoje dziecko w tygryska, biedronkę, motyla lub myszkę. Farby do twarzy dla dzieci muszą być hipoalergiczne – nie mogą uczulać wrażliwej skóry dzieci. Kupić je można bez problemu w internecie oraz dobrych sklepach papierniczych. Cena waha się w zalezności od producenta, przybliżony koszt kredek na zdjęciu poniżej to około 15 złotych.  
 

 

Tags from the story

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *